8/21/2019

Huawei Çalışanlarını Gaza Getirecek Mektup Gönderdi

Huawei Çalışanlarını Gaza Getirecek Mektup Gönderdi

  Huawei 2019 Yılının Başlarında Zor Günlerle Karşılaşmıştı ABD'nin Ambargoları İle Resmen Ölüme Sürüklenmişti. Ambargonu Sebebi İse Mahremiyet Yasalarını Çiğnemesi ve Casusluk Yaptığı İddiası Öne Sürülmüştür. Huawei Kurucusu Ren Zhengfei, ABD Ambargolarına Karşı Çalışanlarına Planlarının İçerdiği ve "Hayatta Kal Veya Öl" Başlıklı Mehtup Gönderdi.


 ABD'nin yaptırımlarına mücadele eden Huawei kendi işletim sistemini yayınlamıştır. ABD Huawei'ye Sonradan 90 günlük süre tanımıştı.Ama bu süreninde sonuna gelen Huawei'nin ne yapacağı belli değil.

  • Mektubun Devamında Şunlar Yazıyordu:


Huawei Çalışanlarını Gaza Getirecek Mektup Gönderdi
ABD vs China
“Şirket, şu anda ya hayatta kalacak ya da ölecek bir konumda. İşi yapamazsanız tankımızın yuvarlanmasına yol açarsınız ve eğer savaş alanına gelmek isterseniz onu çekmek için tankın etrafına bir ip bağlayabilirsiniz. Herkesin bu tür bir kararlılığa ihtiyacı var!”

Ve Zhengfei böyle devam etti; Çalışanlar işinde çalıştığı ücreti almaları için yeni projeler ve yenilikçi fikirler ile gelmesini söyledi.İşlerini iyi yapanlarını ise terfi edeceğini söyledi.

ABD'nin ambargolarına karşın yinede ayakta durabilen Huawei 2019'un 1. ve 2. çeyreğini %23'lük bir artış ile kapatmıştı.

Zhengfei: "Huawei, dünyaya hakim olacak"


Huawei Çalışanlarını Gaza Getirecek Mektup Gönderdi
ABD vs China


Zhengfei mektupta bu konuyada değindi: "İlk yarıda sonuçlarımı iyi görünüyordu. Muhtemelen çinli müşterilerimiz sempatik davranıp ödemelerini zamanında yaptı."

Mektubu şu sözlerle noktaladı: "3-5 yıl sonra Huawei, yeni kanla akacak. Tarihin en kritik anında kurtulduktan sonra yeni bir ordu doğacak. Bu ordu ne yapacak? Dünya'ya hakim olacak!"

 Görünüşe göre Huawei ABD'nin ambargolarına karşı sonuna karşı savaşacak. Boynunu eğmez...

Yorum Gönderme

Whatsapp Button works on Mobile Device only

Aramak İstediğini Buraya Yaz...